Çözüm OrtaklarımızPragmalinq, Microsoft Gold Collaboration and Content ve 5 ayrı alanda Microsoft Silver Partner olarak uzmanlığını ispatlamıştır. Kendi iş çözümlerini geliştirmek için Microsoft teknolojilerini kullanmaktadır.


BPA Solutions, Microsoft Sharepoint teknolojilerine dayalı yenilikçi iş yazılım çözümleri sunan dünya çapında bir liderdir. BPA, organizasyonların hem iç hem dış paydaşları ile daha yakın ilişkiler kurabilmesini güçlendiren iş çözümleri, mobil çözümler ve bulut servisleri sunar. BPA'nın Sharepoint çözümleri, ödüllü Sharepoint CRM'i, Kalite, Risk, İşe Alım, Yardım Masası ve Mobil modüllerini içerir. BPA organizasyonlara tam kontrolü sağlayan en esnek çözümleri sunar. BPA'nın kural dışı çözümleri kurumiçinde, bulutta ya da Office 365 ile uygulanabilir. Merkezi İsviçre olan BPA, Kuzey Amerika ve Asya'da da ofislere sahiptir.


Datapolis 2001 yılında kurulmuş olup, başından beri Microsoft ile stratejik işbirliği içinde olmaya odaklanmıştır. Serbest Yazılım Satıcısı ve Dijital Pazarlama alanlarında Microsoft Gold Sertifikalı Partner olarak, 100 den fazla mühendis ve uzman ile IT ürün ve servislerine liderlik eden bir firma olan Passus Grup üyesidir.

Datapolis 2001 yılında Polonyada Girişimcilik ve Geliştirme Lideri ödülüne layık görülmüştür. Firma bu ödülü Datapolis Workbox 2010 uygulaması ile Girişimci ürün kategorisinde almıştır. Her yıl bir vakıf tarafından, Girişim ve Geliştirme için düzenlenen yarışmanın amacı, ​girişim ve fonksiyonalitenin büyük bir derecesi ile ayırt edilen girişimleri desteklemek ve kimliklendirmektir.​


Thru limited şirketi, dünya genelinde bilginin hızlı bir şekilde ve güven ile dağıtmak ve takip etmek için güvenilir Cloud tabanlı dosya transfer yönetiminde dünya çapında pazar lideridir. Yazılım, finansal servisler, mimari ve enerjiyi alanlarını kapsayan bir çok işletmeye hizmet etmektedir. Thru, 70 den fazla ülkede 5,000 den fazla kuruluma sahiptir ve yıllık milyonlarca işlemi gerçekleştirmektedir. Thru'nun platform servisleri güvenli dosya transferi, FTP yedekelemesi, dosya senkronizasyonu ve paylaşımı, elektronik yazılım teslimi, uygulamalar ve firmalar arasında entegre edilmiş diğer servislere olanak sağlar. Bunu, kuruluşlarda dosya transfer işlemine çok kapsamlı bir yaklaşım getirerek yapar.


Roedl Consulting AG, IT sektöründe danışmanlık servisleri veren Roedl & Partner grubunun bir parçasıdır. Uygulama entegrasyonu ve ERP alanlarında Gold yetkinliğine ile Microsoft Sertifikalı Ortağıyız. Roedl, iş danışmanlığından başlayarak destek için geliştirme ve uygulama süreçlerine kadar IT servislerinin büyük bir bölümünde hizmet verir. Asıl odak noktamız uygulama entegrasyonu, EDI servisleri ve süreç optimizasyonudur. MS BizTalk Server, Microsoft Dynamics CRM ve ERP ürünleri ile ilgili en büyük deneyimimiz bizi Almanya'da bulunan uygulama entegrasyon ortakları arasında en güveniliri ve bilineni yapar. Sektörde uzun yıllar aktif olarak bulunmamız ve birçok MS Dynamics ve entegrasyon projelerindeki deneyimlerimiz MS BizTalk Server platformuna dayanarak sistem birleştirmesini ve arayüz geliştirmesini kolaylaştıran kendi entegrasyon aracımızı geliştirmemize olanak sağladı.TURQUALITY®, ülkemizin rekabet avantajını elinde bulundurduğu ve markalaşma potansiyeli olan ürün gruplarına sahip firmalarımızın, üretimlerinden pazarlamalarına, satışlarından satış sonrası hizmetlerine kadar bütün süreçleri kapsayacak şekilde yönetsel bilgi birikimi, kurumsallaşma ve gelişimlerini sağlayarak uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmeleri ve söz konusu markalar aracılığıyla olumlu Türk malı imajının oluşturulması ve yerleştirilmesi amacıyla oluşturulmuş devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır.


ABBYY, belge dönüşümü, veri toplama ve dilbilim yazılımı ve hizmetlerinin önde gelen bir sağlayıcısıdır. ABBYY’nin araştırma ve geliştirmesinin kilit alanları, belge tanıma ve dilbilimi teknolojilerini içermektedir. ABBYY’nin tanıma teknolojileri ve ürünleri, kâğıt ve resimlerden bilgi ortaya çıkarma, otomatik veri edinimi ve değerli bilgileri işleme ve saklama olanağını sağlayan güçlü araçlar sunarak, artmakta olan bilgi miktarıyla baş etmede insanlara yardım etmektedir. Tanıma ve veri toplama ürünlerini kullanarak, insanlar, veri girişinde genel olarak harcadığı para ve emekten tasarruf eder ve yeni, daha verimli yollarda bilgilere erişim yeteneğinden yararlanırlar. Dilbilimi ürünlerimiz, daha kolay ve daha açık iletişime olanak sağlayarak dil engelini ortadan kaldırmaya yardım eder. Bugün ABBYY, dünya çapında 900’ü aşkın personeliyle uluslararası bir şirkettir (1 Ocak 2010 itibariyle). ABBYY ürünleri, uluslar arası ve bölgesel iş ortaklarının geniş kapsamlı ağı üzerinden tüm dünyada 130’dan fazla ülkede satılmaktadır. Şirket içi araştırmalara göre, PC ve mobil cihazları için olan son kullanıcı uygulamalarından, kurumsal çözümlere ve geliştirme araçlarına kadar kapsamı içindeki ABBYY ürünlerinin toplam kullanıcı sayısı 30 milyonu aşmaktadır.