DataPolis İş Akışı Çözümleriİş modelleme ya da iş akışı oluşturmak için sürükle & bırak tasarım ekranı

Web tabanlı tasarım platformu, herhangi bir kişiye, rolleri, durumları ve olayları belirlemesi için ikonları kullanarak iş mantığı düzenlemesine izin verir ve daha sonra sonuç iş akışı tek bir butona tıklayarak uygulanabilir. İş akışının içine bir Sharepoint grubu ya da kullanıcısı yerleştir daha sonra sadece yetkilendirilmiş kullanıcıların çalıştırabilmesini sağlamak için yapılacak eylemin üzerinde bulunan bir ikona sürükle bırak.
Fonksiyonaliteyi otomatikleştirmek için güçlü faaliyet tasarım ekranı

Faaliyet tasarım ekranını açmak için sadece iş akışı tasarım ekranı üzerindeki yapılacak işin üzerinde bulunan bir ikona tıkla. Bu, gelişmiş iş akışı fonksiyonalitesi oluşturmak ve iş katmanına yığmadan görevleri otomatize etmek için IT profesyonelleri ve Sharepoint kullanıcılarına izin verir. Hızlı bir şekilde işlevlerinin dışında fonksiyonlar kullanarak programlama yapmadan bir faaliyet ağacı tanımlayabilirsiniz.
Uygulamara düzen getirir ve iş akışı oluşturmasını hızlandırır

Datapolis İş Sistemi size iş akışlarını ya da üçüncü parti modüllerini Datapolis uygulamarına, diğer iş akışlarının içinde ve dış çözümler tarafından kullanılabilecek tek başına nesnelere dönüştürmenize izin verir. Datapolis Uygulaması iş sistemini kolaylaştırır ve organize eder, iş geliştirmesini destekler, iş akış sistemine ve bütün Sharepoint çevresine düzen getiren değişiklikleri kontrol eder.
İş Sistemini Yönetmek için Yönetici Merkezi

Datapolis Yönetici Merkezi size karmaşık bir işi Sharepoint içinden yönetmenize, izleminize ve düzenlemenize izin verir. Kolay güvenlik yönetimi, iş akış performansını arttırır, üretimi izler, hataları azaltır ve bir merkezden değişiklikleri kontrol eder.