Biz Kimiz?

PragmaLinq, faaliyete geçtiği andan bu yana Bilgi Teknolojileri sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden, pazarın değişimleri ile bütünleşerek alanında kaliteli çözümler üreten “çözüm odaklı” bir firmadır.İş ihtiyacınıza en uygun ve yenilikçi teknolojileri kullanarak rekabet avantajı sağlamanıza, yenilikçi çözümler sunarak iş verimi ve karlılığınızı arttırmanıza yardımcı olacak bilişim çözüm ve hizmetlerini sunar.

Kurumsal&bireysel alanda verilen eğitimler, danışmanlık ve yazılım hizmetleri çerçevesinde gerçek proje tecrübelerini çözüm ekibinde yer alan bireylere aktararak kariyer gelişimlerine destek verirken; sektörün BT projelerinde de yer alarak kurumlara yaptıkları yatırımların geri dönüşlerine maksimum fayda sağlamasına yardımcı olmaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden PragmaLinq uzmanları; teknolojiyi henüz geliştirme aşamasındayken kaynağından öğrenerek sektörüne ve müşterilerine sunmaktadır. Bu doğrultuda sık olarak yurtdışı eğitimlerinde yer alan PragmaLinq uzman ve danışmanları henüz geliştirme aşamasında olan teknolojiler üzerinde deneyimler kazanmaktadır.

Kendi bilgilerini sürekli güncelleyen uzmanlarımız edindikleri tecrübeler ve yeni teknolojileri sektördeki BT uzmanlarına aktarmakta ve onları güncel konularda eğitmekte ve danışmanlık vermektedir.