Dynamics CRM Çözümleri

Microsoft Dynamics, neredeyse her iş gereksinimini karşılamak ve çalışanlarınızın emin bir şekilde önemli iş kararları vermesini sağlamak amacıyla tasarlanmış tanıdık, uyarlanabilir kurumsal kaynak planlama (ERP) ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümler serisidir.

Microsoft Dynamics, tanıdık Microsoft yazılımları ile ve bu yazılımlar gibi çalışır ve bu da, kullanımı kolaylaştırır ve yeni bir çözüm uygulama risklerini azaltır. Bu çözümler, iş başarısı elde etmenizi sağlayabilecek şekilde finans, müşteri ilişkileri ve tedarik zinciri süreçlerini otomatikleştirir ve kolaylaştırır.

CRM kavramının temelinde müşteriyi anlamak, onun ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmetlerini özelleştirip mevcut müşterilerine daha iyi hizmet sunarken, yenilerini kazanmanız yatar. Özellikle son yirmi yılda değişen müşteri istekleri, servis beklentileri hakkında detaylı bilgi alıp, firmanız için en uygun CRM çözümünü bulmak size rekabette önemli bir avantaj sağlayacaktır.

Müşteri odaklı çalışmayı ve hedeflerinizi yakalamak doğru çözümü, doğru şekilde uygulamaktan geçiyor. Pragmalinq olarak tam bu noktada devreye girip anahtar teslim projeler, danişmanlık ve uzman kadromuzla eğitim ile size CRM konusunda her türlü desteği veriyoruz.